Coaching 1 Na 1

Aby Błyskawicznie Pozbyć Się Blokad Przed Zagadywaniem Do Kobiet Skorzystaj
Z Indywidualnych Konsultacji 1 Na 1

Na tej stronie dowiesz się 3 najważniejszych rzeczy odnośnie naszej konsultacji:

 • 1. Po pierwsze w sekcji: “Jak Będzie Wyglądać Nasza Współpraca” możesz wybrać preferowaną przez Ciebie formę współpracy.
 • 2. Po drugie w sekcji: “Dlaczego Zdecydowałem Się Na Konsultacje W Formie Spotkania 1 Na 1″ dowiesz się, jak mój czytelnik został skrzywdzony na szkoleniu praktycznym prowadzonym przez pseudo-guru-trenera-uwodzenia.
 • 3. Po trzecie w sekcji: “Jak Mogę Ci Pomóc, Czyli Plan Spotkania” dowiesz się, jak będzie przebiegać nasze spotkanie.
 • * Poniższe fragmenty konsultacji skype zostały udostępnione za zgodą kursantów.

  Jak Będzie Wyglądać Nasza Współpraca:

 • Pakiet 3 Konsultacji Email – to najprostsza forma współpracy, ale nie najłatwiejsza, ponieważ nie słyszysz wtedy mojego tonu głosu i przekaz nie ma takiej mocy, jak w pozostałych formach konsultacji.

  Otrzymuję wtedy najczęściej historię z problemem i mailowo pomagam prowadzić Twoją relację. Jest to najczęściej wybierany pakiet, jeśli chodzi o problemy randkowo-związkowe.Najrzadziej jeśli chodzi o problemy z pewnością siebie.

 • 30 Lub 60 Minut Konsultacji Na Skype – na konsultacji skype mogę Ci bardzo efektywnie pomóc i przyspieszyć Twój rozwój. Jest to świetna forma rozwoju, ponieważ na bieżąco otrzymujesz odpowiedzi na swoje pytania i nie musisz ich szukać po Internecie. Dopasuję do Ciebie ćwiczenia i strategie myślenia, jeśli odczuwasz blokady przed podchodzeniem do kobiet lub przejściem do pocałunku. Często także rozwiązuję na skypie problemy związane z budowaniem lub utrzymaniem związku.

  Jest to wygodna forma konsultacji, ponieważ oboje jesteśmy w domu,jednak doświadczenie musisz zdobyć samemu i poza naszą rozmową nie mogę Ci doradzić, zmotywować ani skorygować błędy w myśleniu i działaniu.

 • NOWOŚĆ - Konsultacja W Formie Spotkania 1 Na 1 – ze względu na co raz częstsze zapytania, czy prowadzę konsultacje osobiście oraz czy mógłbym pokazać, jak zagadywać do dziewczyn, jak się przełamać, razem spotkać się na mieście i zbudować pewność siebie, wprowadziłem konsultacje 1 na 1. Wtedy mam na Ciebie największy wpływ i nie dość, że Cię zmotywuję do działania, pokażę co działa, a co nie, to dodatkowo błyskawicznie zmienię Twoje myślenie, a w skutek tego Twoje życie.

  Twoje myślenie jest najważniejsze i najtrudniej je zmienić. Zaczniesz stosować strategie myślenia, które ja stosuję od lat, a Twoje życie stanie się 100 razy prostsze. Mam ogromny wpływ na Ciebie, gdy rozmawiam z Tobą sam na sam. Ta forma konsultacji jest zarezerwowana dla osób, które nie mają czasu czytać godzinami poradników i oglądać video. Chcą się spotkać ze mną i dowiedzieć się, co działa, a co nie i zacząć praktykować podchodzenie do kobiet.

 • Dlaczego Zdecydowałem Się Wprowadzić Możliwość Konsultacji 1 Na 1, Na Których Pomogę Ci Się Przełamać I Zacząć Zagadywać Do Kobiet?

  Otrzymałem poniższą historię Marcina i stwierdziłem: “Mam dość fuszerki, którą odstawiają trenerzy uwodzenia, zmuszając kursantów do biegania za kobietami po ulicy, robienia z siebie idioty i otrzymywania zlewki za zlewką – to krzywdzenie ludzi i psucie rynku”.

  *** HISTORIA CZYTELNIKA ***

  “Witam Pawle.

  Byłem na szkoleniu uwodzenia u pewnego guru. Straciłem tylko pieniądze ponieważ podchodzenie i zaczepianie przypadkowych kobiet nie przyniosło rezultatu.

  Czułem się dziwnie, kobiety reagowały w ten sam sposób, odwracały się i szły dalej. Mam problem, ponieważ zagaduję do obcych kobiet ale bez żadnej reakcji z ich strony. Rzadko się uśmiechają, nie reagują na to co mówię. Jest mi przykro, bo nie potrafię ich zainteresować, traktują jedynie mnie jak kolegę.

  Ilość podejść nie robi różnicy, bo wszystkie albo się odwracają albo niechętnie odpowiadają.

  Czuję się już bezradny i spadła moja pewność siebie. Nie potrafię ich rozbawić, zainteresować sobą, nawet brak mi ciekawych tematów do rozmów, A co najgorsze w ekspresji, nie czuję się pewny siebie.

  Mam już swoje lata, z kobietami nie układało mi się do tej pory najlepiej. Proszę doradź mi coś.

  Marcin

  >>> MOJA ODPOWIEDŹ:

  Hej, ile masz lat i gdzie zagadywałeś do kobiet? Na ulicy i w galerii?
  To jest masakra. To standardowa reakcja.

  Zagaduj do kobiet, które stoją W MIEJSCU i nigdzie nie jadą ani nie idą. Przystanek autobusowy też odpada, bo taka kobieta myśli o autobusie.
  Ja o tym piszę na okrągło w moich materiałach i mogę Cię tego nauczyć osobiście.

  Zauważ, że w mojej historii na stronie z ebookiem: “Jak Zagadywać Do Dziewczyn Każdego Dnia bez gonienia ich po ulicach i supermarketach” znajdziesz idiotyzmy, których uczą guru. Np. Opór kobiet to shit testy i należy ciągnąć rozmowę dalej.

  Tak nie jest.

  Jak kobieta mówi, że nie ma czasu albo ma chłopaka, to znaczy, że nie ma czasu albo ma chłopaka.

  Jestem zły, że się naciąłeś, bo liczą sobie duże pieniądze za to, że zmusili Cię do biegania za kobietami po centrum handlowym. Ja się zmuszałem sam i efekt był 30% maks skuteczności na zabieranie numeru. Randek z tego miałem 1 na 10 zaczepionych kobiet lub mniej.

  Tak mi to siadło na psychikę, że jak znalazłem prawdę i się nauczyłem działać inaczej, to zacząłem to głosić w Internecie, bo powstawali kolejni guru, którzy powielali stare, niedziałające dla mnie schematy.

  Istne nabijanie ludzi w butelkę: “Możesz mieć każdą i w każdej sytuacji.”

  Na bank.

  *** ODPOWIEDŹ CZYTELNIKA***

  Zgadza się, musiałem biegać po galerii i po rynku, zaczepiając przypadkowe kobiety, co było dla mnie głupie i czułem się niezręcznie, kobiety zresztą też. Odebrały mnie za wariata, lub zboczeńca.

  Tak, często mówiły mi, że mają męża a Guru rzekł, że to nic nie szkodzi, to zmyłka.

  Po pierwsze nie było żadnej teorii, która wprowadziłaby mnie na właściwy tor, a tego oczekiwałem po tak drogim szkoleniu.

  Nie dostałem cennych wskazówek co robię źle, tylko miałem podchodzić do następnych kobiet jak jakiś desperat, traciłem energię i czas na każde podejście. Czułem się jeszcze bardziej zdołowany niż pewny siebie.

  Nie miałem żadnych interesujących tematów na rozpoczęcie rozmowy.

  Nie umiałem podtrzymać rozmowy z kobietą, bo ona nawet się nie zatrzymała tylko szła przed siebie, nie zwracając na mnie uwagi.

  Widzisz od lat jestem nieśmiałym facetem, mam już 25 lat i wciąż moje kontakty z kobietami są słabe. Czasem jestem zdesperowany i zły na swoje życie, bo zastanawiam się czemu tak jest. Nie mogę skupić się na pracy i szkole, bo obwiniam siebie samego za swoje błędy.

  Niektórzy moi kumple już się ożenilli lub mają dziewczyny, a ja borykam się z wielkim brakiem pewności siebie do dnia dzisiejszego i czuję, że jest już za późno na zmianę. Czasem myślę, że jestem nieatrakcyjny
  i nie robię dobrego wrażenia na kobietach. Nie jestem typem agresora, jakiego pożądają kobiety, żaby poczuć się bezpiecznie, może dlatego nie mam żadnych szans.

  Zapisałem się na tamto szkolenie tylko dlatego, że samemu ciężko mi przełamać strach. Gdy czytałem o tych wszystkich sekretnych technikach PUA i otwieraczach, zrozumiałem, że moja osobowość i wiedza nie wystarczą, że muszę stosować się do tych ścisłych reguł i punkt po punkcie je realizować.

  Niestety był to wydatek stracony, bo mam nadal blokady przy podchodzeniu, a gdy już zagadam to robię z siebie błazna.

  Najczęściej umawiam się przez internet ale są to kobiety, które w ogóle mnie nie interesują. Często na spotkaniu okazuje się, że jest zupełnie inaczej jak w rozmowach przez telefon. Czytuję twoje porady i nie stawiam już kobiet na piedestale, nie jeden raz sparzyłem się na tym.

  Teraz oczekuję reakcji z jej strony, jeśli nie odpowiada, wiem, że nie jest mną zainteresowana. Stosuję odstępy czasowe w rozmowach i dopiero wtedy dzwonię z zapytaniem czy wszystko ok.

  Nie jestem zwolennikiem portali randkowych ale szukam szczęścia z barku innych opcji. Kobiety rejestrują się tam tylko po to, żeby podbudować swoje ego, co mi się nie podoba.

  Oto Jak Mogę Ci Pomóc Na Spotkaniu 1 Na 1, Czyli Plan Spotkania:

  Po pierwsze zwrócę szczególną uwagę na Twój styl ubierania się, wygląd i mowę ciała – to jest kluczowe przy poznawaniu kobiet. Jeśli coś tutaj nie gra, to wszystko inne nie ma sensu. Otrzymuję zdjęcia od moich kursantów, na których widzę, że można szybko i tanio udoskonalić kilka elementów, które odstraszają kobiety
   
  Jeśli Twój styl i wygląd są w porządku, to od razu możemy przejść do godzinnej sesji rozwalania Twoich blokad i strategii myślowych, które zniszczą strach i brak motywacji.Dokładnie Cię wysłucham i powiem Ci, jak pozbyć się Twoich “hamulców sukcesu”.
   
  Następnie przychodzi czas na praktykę, ale nie byle jaką. Owszem, aby przełamać strach i się z nim oswoić porozmawiamy z kobietami w miejscu publicznym. Jednak nie będzie to ślepe zagadywanie do kobiet.
   
  Co najmniej 5 razy podejdę do kobiety lub do kobiet razem z Tobą, abyś mógł zobaczyć, jak zaczynam i rozwijam rozmowę.
   
  Oczywiście cały czas będę uwzględniał Ciebie w interakcji, przedstawiał Cię dziewczynom i podtrzymywał zabawową atmosferę.
   
  UWAGA – nie każda kobieta będzie chciała z nami gadać, ale zobaczysz, jak odczytywać to, czy kobieta rozmawia z grzeczności czy może poświęcić nam nieco więcej czasu.
   
  Oczywiście nigdy nie będziemy “biegać za du*ami”! To chore i to jest poniżanie się.
   
  Oczywiście niektóre kobiety być może nie będą dla nas miłe, ale będąc obok mnie zobaczysz, jak sobie z tym radzić i nie brać tego do siebie. To będzie świetna zabawa!
   
  Cały trening potrwa około 3 godzin. Najlepiej w piątek od 18 do 24. Jeżeli będziesz chciał, to pójdziemy o 22 jeszcze poćwiczyć konwersacje z kobietami w barze lub pubie o umiarkowanym poziomie głośności.
   
  Razem z Tobą wykonam pierwsze 5 do 10 podejść, aby pokazać Ci jak zaczynam i podtrzymuję rozmowę z kobietami, jednocześnie czytając ich zainteresowanie. Jak tylko podchwycisz, na czym to polega zaczniesz podchodzić samemu i praktykować nową umiejętność, a ja będę dodawał do Twojego warsztatu kolejne elementy.
   

  Relacji Z Kobietami Nie Uczą W Szkole, A Na Kursach Uwodzenia Trzeba Podchodzić Do 40 Przypadkowych Kobiet Na Rynku Lub W Galerii I Być Sromotnie Odrzucanym

  Jeżeli Chcesz Wydostać Się Z Tego Błędnego Koła I Swobodnie Poznawać Dziewczyny W Normalny Sposób, Bez Biegania Za Nimi I Straszenia Ich W Miejscach Publicznych, To Spotkaj Się Ze Mną I Zobacz Jak Czytać Zainteresowanie Kobiet I Podtrzymywać Rozmowy W Sprzyjających Do Tego Miejscach

  konsultacja na skypekonsultacja na sykpe
  fazy spadku zainteresowania

  Spotkaj Się Ze Mną I Błyskawicznie Wejdź Na Drogę Do Nieuniknionej Pewności Siebie I Regularnych Randek

  konsultacja na skypekonsultacja na skype

  fazy spadku zainteresowania

  gwarancja satysfakcji

  Wierzę, iż spotykając się ze mną osobiście poprzez sam fakt zainwestowania swoich pieniędzy, czasu i energii, jesteś zdeterminowany, aby się zmienić. Jeśli nie jesteś wystarczająco zmotywowany, to pomogę Ci znaleźć tzw. “Twoje dlaczego”, czyli najgłębsze powody do zmiany, dzięki którym nigdy nie będziesz chciał wrócić do obecnego życia.

  Jeśli natomiast w trakcie naszej rozmowy okaże się, że nie pragniesz zmiany wystarczająco mocno i jeszcze nie jesteś gotowy na systematyczne podejmowanie działania, zwrócę Ci pieniądze.

  Moim priorytetem jest Twój sukces. Jeśli Ty go nie chcesz, to ja nie chcę trzymać Twoich pieniędzy. Najlepiej się wtedy ze mną nie spotykaj. Po prostu czasami miałem w życiu do czynienia z osobami, którym się nie chciało robić tego, co niezbędne. Byli zbyt leniwi. Myśleli, że zapłacą pieniądze i wszystko samo się zrobi.

  Strategie, których Cię nauczę wymagają systematycznego wysiłku. Dopiero z czasem nabierzesz swobody i łatwości. Jak w każdej dziedzinie. Nie licz więc, że zapłacisz mi za spotkanie 1 na 1, ja zapoznam Cię z paroma kobietami, Ty wykonasz kilka podejść i nigdy więcej nie będziesz musiał się rozwijać. To tak nie działa.

  Nasze spotkanie będzie świetną przygodą i wejściem na drogę do nieuniknionej pewności siebie, regularnie poznawanych dziewczyn i randek.

  Myśląc i postępując w taki sposób, jakiego Cię nauczę jest niemożliwe, abyś z czasem nie żył swoim wymarzonym życiem i cieszył się swobodą w zagadywaniu do dziewczyn.

  Piszę to dlatego, abyś nie myślał, że pieniądze wydane na konsultacje rozwiążą Twój problem. To Ty rozwiążesz swój problem za pomocą wskazówek, które otrzymasz. Gwarantuję Ci wtedy sukces.

  Jeśli podczas naszej rozmowy okaże się, że nie chcesz działać, to zwrócę Ci pieniądze i dalej będziemy przyjaciółmi. Spotkamy się za jakiś czas, gdy przekroczysz tzw. “próg bólu” i naprawdę będziesz chciał się zmienić lub dalej będziesz kontynuował swoje życie w takim stanie, w jakim znajduje się teraz.

  Decyzja o zmianie Twojego życia należy tylko i wyłącznie do Ciebie. Ja mogę Ci tylko pokazać, jak się bardziej zmotywować i co zrobić, abyś miał pewność, że Ci się uda.

  Jako Twój personalny doradca biorę ryzyko na siebie i jeśli okaże się, że droga, na którą Cię zaproszę nie jest dla Ciebie, to odeślę Ci Twoje pieniądze z powrotem. Możesz czuć się przy mnie bezpiecznie oraz nie będę Cię do niczego zmuszał.


  Opinia Audio Arkadiusza – przedsiębiorcy
  i mężczyzny, który wie jak utrzymać szczęśliwą kobietę u boku

  opinia


  Wybierz teraz preferowaną przez Ciebie formę konsultacji i skontaktuj się ze mną poniżej:

  gwarancja efektów

  Twoje imię (wymagane)

  Twój e-mail (wymagane)

  Twój nick skype lub nr tel. (opcjonalnie)

  Twoje zdjęcie (dot. spotkania)

  Wybierz formę konsultacji (wymagane)

  Opis problemu

  Ile wyniesie Twoja inwestycja w rozwiązanie problemu:

 • Pakiet 3 emaili: 99 zł – Zamów Teraz
 • 30 Minut Na Skype: 99 zł – Zamów Teraz
 • 60 Minut Na Skype: 197 zł – Zamów Teraz
 • Spotkanie 1 na 1 w Katowicach w wybrany piątek
 • 3 godzinne spotkanie: 297 zł – Zamów Teraz
  4 godzinne spotkanie: 397 zł – Zamów Teraz
  5 godzinne spotkanie: 497 zł – Zamów Teraz  Opinia Po Spotkaniu 1 na 1:

  ***“Co prawda czytałem materiały Pawła, ale dopiero spotkanie sam na sam unaoczniło mi, że jest to jak najbardziej możliwe i da się to zrobić, a nie jest to tylko sucha teoria bez pokrycia. Mając taki namacalny “dowód” łatwiej się zabrać za siebie. Bo skoro ktoś inny dał radę i sam to widziałem, to trudniej znaleźć wymówkę dlaczego tego nie robić.”***

  “Jestem po spotkaniu z Pawłem. Celem głównym spotkania było zdobycie praktycznych doświadczeń podczas podchodzenia do nowych dziewczyn i rozpoczynania rozmowy/interakcji. Muszę przyznać, że bardzo dużo się na nim nauczyłem, a raczej potwierdziłem sam przed sobą, że to co mówi Paweł sprawdza się w rzeczywistości.

  Na początku spotkania Paweł omówił najważniejsze kwestie dotyczące zarówno sposobu myślenia, przekonań, sposobu w jaki należy rozmawiać z dziewczynami. Bo to, że myślą one i mówią inaczej to dla nas mężczyzn jest już raczej oczywiste:) Wszystko to, co mówił Paweł było potwierdzeniem wiedzy zawartej w jego materiałach.

  Dlatego jeśli mogę coś doradzić innym to zanim umówią się na spotkanie 1 na 1 niech przejrzą gruntownie materiały na interesujące ich zagadnienie przed spotkaniem. Dzięki temu szybciej będziecie mogli z Pawłem przejść do części praktycznej.

  Podczas podchodzenia do dziewczyn uświadomiłem sobie, gdzie popełniałem błędy, a obserwując Pawła mogłem na bierząco widzieć i analizować jak robić to dobrze. To ogromy plus! Tym bardziej, że Paweł wciągał mnie w interakcję z dziewczynami, tak abym nie był tylko stroną bierną w rozmowie. Dziewczyny okazywały się zawsze miłe, nie było mowy o jakimś “chamskim” potraktowaniu nas podczas podjeść, a rozmowa sama się “kleiła”. Było po prostu wesoło i na luzie.

  Miałem okazję obserwować jak Paweł się porusza, wygląda, zachowuje, jak reaguje na zaczepki dziewczyn czy jakieś ich niestandardowe odpowiedzi. Łatwość z jaką to robi uświadomiła mi dwie rzeczy. Po pierwsze, że można się tego nauczyć bo Paweł zaczynał z podobnego poziomu jak ja kiedyś.

  Po drugie poziom swobody i wewnętrznego spokoju jaki osiągnął podczas takich interakcji uświadomiła mi jak dużo pracy trzeba włożyć w to, aby móc naprawdę spokojnie poznawać już nie tylko nowe kobiety, ale osoby w ogóle.

  Na czym mi zależy najbardziej? Na mocy wyboru kiedy i kogo spróbuje poznać bez wymówek i strachu ściskającego żołądek:) Co prawda czytałem materiały Pawła, ale dopiero spotkanie sam na sam unaoczniło mi, że jest to jak najbardziej możliwe i da się to zrobić, a nie jest to tylko sucha teoria bez pokrycia.

  Mając taki namacalny “dowód” łatwiej się zabrać za siebie. Bo skoro ktoś inny dał radę i sam to widziałem, to trudniej znaleźć wymówkę dlaczego tego nie robić… A jeśli dalej będziemy “stać w miejscu” po takim spotkaniu i nic nie robić ze swoim życiem to brak działania będzie bolał jeszcze bardziej.

  Podsumowując, na spotkanie zdecydowałem się, żeby zobaczyć samemu jak się ma teoria pisana w poradnikach
  z rzeczywistością. Potwierdziło się, że wiedza w nich zawarta jest prawdziwa. Sam zobaczyłem na oczy, że da się to zrobić.

  Ciężko mi teraz stawiać sobie jakieś usprawiedliwienia i wymówki, żeby nie działać. Dalej mam blokady i nieraz odpuszczam jak się boję podejść. Nawet po spotkaniu z Pawłem. Ale w głowie mam cały czas myśl, że się da to opanować. Wtedy ta świadomość zmusza mnie do podjęcia nowych prób, a nie olania sprawy, jak to miało miejsce nieraz z innymi poradami zawartymi w różnych książkach. Nadzieja, że coś zadziała, a pewność, że tak jest to ogromna różnica. Dlatego jak najbardziej było warto spotkać się z Pawłem na spotkaniu 1 na 1.

  Czy polecam je każdemu? Hmm… jeśli ktoś po przeczytaniu materiałów Pawła będzie naprawdę realizował program w nich zawarty to poradzi sobie samemu. Natomiast jeśli ktoś potrzebuje “potwierdzenia teorii” lub indywidualnego podejścia do jego przypadku to jak najbardziej spotkanie z Pawłem pomoże mu rozwiać obawy i wątpliwości. Nie mniej jednak nie załatwi to wszystkiego i jeśli po tym nie nastąpi realne działanie oraz zmiana to samo spotkanie niczego nie rozwiąże. Wiem po sobie! Paweł to nie cudotwórca, który w kilka godzin poukłada Wasze życie lub da dawkę motywacji na cały następny rok. To tak nie działa. Warto mieć to na uwadze. Dodam jeszcze, że przy odrobinie dystansu i pozytywnego nastawienia gwarantuję Wam, że samo spotkanie oraz podchodzenie do dziewczyn będzie świetną zabawą pełną śmiechu, humoru jak i emocji! Łukasz”


                                           

  Oceń Wpis!

  Podziel się swoimi refleksjami:

  Leave a Comment