Toksyczne Kobiety, Które Marnują Twój Czas i Nigdy Się Nie Zmienią

Na tej konferencji nauczysz się rozpoznawać toksyczne kobiety. Otrzymasz 7 symptomów toksycznego charakteru. Te typy kobiet w 99% przypadków już się nie zmienią. Jedyne, co musisz zrobić, to nie rozwijać z nimi dłuższej relacji.

Dzięki charakterystyce zachowań tych toksycznych kobiet z tej konferencji szybko rozpoznasz, czy masz do czynienia z taką dziewczyną i już w ciągu 10 spotkań uwolnisz się od niej. Dlaczego to takie ważne?

Ponieważ pozostając w dłużej relacji z taką dziewczyną, ona stanie się Twoim gnębicielem i dręczycielem, a tego typu kobiety tylko Cię wykorzystają, zmielą i wydalą.

Co gorsza stracisz na to 4 miesiące albo 8 miesięcy, jak niektórzy moi kursanci, którzy nie potraktowali tych znaków ostrzegawczych POWAŻNIE. Przymknęli na to oko
i stwierdzili, że “jakoś to będzie”, bo lepsze to niż nic i przynajmniej coś się dzieje w ich życiu, bo mają się z kim pokłócić.

To baaardzo niebezpieczna pułapka. Poza tym to jedna z cech toksycznej kobiety. Ona po prostu chce, żeby w jej życiu coś się działo oraz, żeby był w nim jakikolwiek facet, a najlepiej kilku, którzy o nią rywalizują.

Ona generuje ciągły konflikt.

  • Rzadko jest zadowolona i spokojna.
  • Nie radzi sobie ze swoim życiem.
  • Potrzebuje ciągłej pomocy, najlepiej, żebyś był jej tatusiem albo coachem, trenerem, opiekunem.
  • Robi jakieś chore testy i manipuluje Tobą, sprawdzając np. jak się zachowasz, gdy nagle ona Ciebie rzuci.
  • Potrzebuje ciągłej uwagi innych facetów.

A przy tym jest zazwyczaj bardzo urodziwa i wykorzystuje tę urodę do kontrolowania Ciebie tak samo, jak pozostałych swoich wielbicieli. Jest królową dramatu… Strzela fochy
i chce, żebyś spełniał jej rozkazy.

Jest jeszcze kilka takich objawów jej toksycznego charakteru. Najważniejsze jednak są sposoby odseparowania się od takiej toksycznej kobiety. Otrzymasz je podczas nagrania z webinaru.

Nie pozwól się złapać w pułapkę jej urody oraz nie gódź się w życiu na tego typu BAŁAGAN. Zasługujesz na coś o wiele lepszego, jak lojalność, wyłączność, spokój
i bezpieczeństwo oraz poczucie komfortu w związku ze stabilną emocjonalnie kobietą, a nie dzieckiem, które stosuje pasywną agresję i Ciebie krzywdzi, poprzez ciągłe kłamanie, odwracanie kota ogonem i przerzucanie WINY NA CIEBIE.

To ich typowa perfidna strategia!

Doprowadzanie zawsze Ciebie do sytuacji, w której zastanawiasz się, czy to Ty nie jesteś głupi, dziwny oraz wymagasz zbyt wiele albo jeszcze gorzej, sam przepraszasz za zachowanie, które ona sprowokowała swoimi ekscesami. Uciekaj od takich kobiet!

Przeczytaj również zaawansowany artykuł:

“Studium Przypadku – Analiza Niespójności i Fałszywych Zachowań Toksycznej Kobiety w 6 Miesięcznym Związku Kursanta.pdf”

W tym artykule otrzymasz esencję mojej konsultacji mailowej. Znam tę sprawę od początku i kobieta w tej relacji przejawiała wszystkie cechy toksycznej kobiety, o których mówiłem na webinarze.

Jest obrażalskim dzieckiem, które ma roszczeniową postawę oraz zgrywa ciągle ofiarę, odwracając konta ogonem i obwinia mojego kursanta. Tak naprawdę to ona jest oprawcą, dręczycielem i gnębicielem. Fundowała mojemu kursantowi przez 6 miesięcy konflikt, dramat, intrygę. To chory wampir emocjonalny, który nie potrafi funkcjonować samodzielnie.

Z kolei w odpowiedziach na pytania uczestników dowiesz się:

Podziel się swoimi refleksjami:

{ 5 comments… read them below or add one }

Woody June 28, 2015 at 12:14

Moj sasiad haruje jak wol, od rana do wieczora, po powrocie z pracy i dodatkowych fuch pracuje przy budowie i w ogrodzie. Z tego co wiem czeka na niego zimny obiad. Jego zona ciagle napuszcza go na innych ludzi. Powiedziala ona kiedys w rozmowie z moja matka, ze on przypaletal sie i wychodzil z nia to malzenstwo. Wtedy sobie pomyslalem oho, wszystko jasne. Kiedy zona sasiada zaprosila swoich znajomych z pracy na grila to on musial gdzies wyjsc. Niedawno zmienil auto a jego zona ukarala go tym, ze spakowala sie i wyjechala na 2 dni do swojej mamusi. Straszne.

U drugiego sasiada zona non stop drze sie na dzieci, cos nienormalnego, wiecznie niezadowolona, ale dla sasiadow milutka.
Obydwie sa nauczycielkami. Wyszly za maz prawdobodobnie ok. 25 roku zycia po studiach bo ten czas na slub, na dzieci. Ci faceci napatoczyli sie jakos na nie. W gruncie rzeczy fajni, pracowici goscie. Niedoceniani przez zony. Cos okropnego.

Reply

Adam X June 28, 2015 at 19:13

Hehe, woody a ja mam sąsiadkę która przed chwilą pokłóciła się ze swoim facetem, właśnie o to co, a właściwie KTO ich dzieli, a nie łaczy.
Malo tego ta kobieta dalej szuka “szczęścia” w dzieleniu ludzi, co jest chore. Ale co zrobić jak ją rodzice tak wychowali.

Szkoda że nie jest Pawła czytelniczką to odrazu na uspokojenie polecił bym jej 7 odcinek kursu PSW90 ;)

Reply

Anonim July 3, 2015 at 12:09

Hehehe, to jest tragikomiczne. Ci faceci mają w domu jak chłopi pańszyźniani, albo gorzej. Nic tylko sobie strzelić w łeb, albo trafić na materiały Pawła i się zmieniać. Stać się pewnym siebie i być wyzwaniem, za którym szaleją kobiety. A później wybrać sobie piękną i wartościową kobietę do związku, której się naprawdę podobamy i która jest normalna.

Reply

Adrian January 29, 2020 at 12:05

Dzięki za materiał. Mam teraz więcej czasu, bo sesja i mam wszystko zaliczone stąd studiuje twoje materiały bardzo zawzięcie.
Wspomnę o pewnej sytuacji z kobietą z dzisiaj.

Odwołała randkę z tym, nie będę pisał z jakiej przyczyny z tym, że od razu zapytała czy można ją przełożyć. Myślę sobie, nie wyskoczę jej z alternatywnymi terminami tylko zobaczę, co ona zrobi.
Napisałem jasne, że tak itd. Wtedy zaczęła się pytać, co robię w poniedziałek :) Gdyby, nie wykazała się takim zaangażowaniem to bym już ją odpuścił. Oczywiście, jeśli to się powtórzy to nie odezwe się do niej więcej.

Dzień wcześniej również byłem umówiony z inną dziewczyną z tym, że ona odwołała spotkanie dzień przed tłumacząc się, że mama się rozchorowała i musi się nią zająć. To było jej pierwsze odwołanie z tym, że wcześniej mnie zbyła mówiąc ze ma teraz dużo na głowie i że za tydzień będzie miała luźniej i ze z chęcią się ze mną umówi. Postawiłem sobie limit 2 zapytań o spotkanie, jak za drugim razem coś nie wypali to żegnam. Gdyby teraz zaproponowała alternatywny termin to bym się może zastanowił.

Ps Paweł, jeśli masz czas możesz się do tego odnieść :)
Może komuś się to przyda.

Reply

Paweł Grzywocz January 29, 2020 at 13:59

Tak, dokładnie o to chodzi. Dopuszczalne też jest odpisanie na jej słowa “przełożyć” słowami: “na kiedy?”. Czasami one mówią o przekładaniu, ale nie mówią tego szczerze, więc tekst: “na kiedy?” pozwala to ostatecznie potwierdzić. W tym przypadku samo “pewnie” wystarczyło, że napisała termin. Co innego, gdyby nic nie odpisała. Wtedy byś się zastanawiał, czy dzwonić jeszcze kiedyś czy nie. Radziłbym nie, ale pozostają wątpliwości, których nie chcemy.

Reply

Leave a Comment